Fryzjerstwo to sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki – niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne fryzury. Każda z nich jest unikatowa – tak, jak każdy Klient.
Fryzjerstwo to pasja. Fryzjer jest Pasjonatem, który tworzy każdą fryzurę w doborowym towarzystwie: swojego talentu, inspiracji, weny twórczej, wiedzy i doświadczenia.
Fryzjerstwo to kreowanie wizerunku. Fryzjer jest Kreatorem. Każdy Klient ma swój styl, swoje wewnętrzne piękno, swoją osobowość, które tylko wystarczy wydobyć i podkreślić. To zadanie Fryzjera.

Te trzy dewizy towarzyszą Beacie Berendowicz i Sławkowi Kublinowi, założycielom jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej B & K.

Mówią o sobie: „Pasjonaci fryzjerstwa” i w stu procentach odzwierciedlają to w swojej pracy. Od lat tworzą dzieła sztuki – fryzury swoich Klientów.

Początek nowego fryzjerstwa

W 2003 r. na polskiej mapie fryzjerstwa pojawia się nowy punkt – Akademia B&K. Z roku na rok rośnie w siłę, a jej stały rozwój zapewniają Akademia Szkoleniowa oraz sieć salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Obecnie jest to renomowana marka z ugruntowaną pozycją na rynku fryzjerskim.

Sukces Akademii B&K tworzą ludzie:

– dyrektorzy artystyczni, Beata Berendowicz i Sławek Kublin. Z ich doświadczenia i wiedzy skorzystało już ponad 7000 osób. Prawie 700 z nich nie miało wcześniej kontaktu z zawodem.

– profesjonalni fryzjerzy-styliści, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i poprzez udział w licznych szkoleniach sukcesywnie podnoszą swoje kwalifikacje.

– zespół Akademii B&K, który dwa razy w roku przygotowuje kolekcje fryzur wg najnowszych trendów fryzjerskich.

– Beata Berendowicz, Sławek Kublin i fryzjerzy Akademii B&K biorą udział w prestiżowych imprezach medialnych, m.in.: Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Elite Model Look Polska, czy największej imprezie modowej w Polsce – Fashion Week Poland. Spod ręki Beaty Berendowicz i Sławka Kublina wyszły także fryzury dla luksusowych magazynów kobiecych, takich jak: „Elle”, „Twój Styl”, „Cosmopolitan” i „Glamour”. Gościliśmy także w: Teleexpressie, Wydarzeniach Polsatu, Dzień Dobry TVN czy w Antyradiu i RMF FM.

W 2012 r. Akademia przekształciła się w spółkę akcyjną – Berendowicz&Kublin S.A., wzmacniając jeszcze swoją pozycję i podnosząc renomę oraz prestiż marki.

Dołącz do fanów:
Akademii Szkoleniowej Berendowicz&Kublin
Akademii Berendowicz&Kublin

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont