Sombre / Ombre

SOMBRE & OMBRE to topowe koloryzacje, pożądane przez każdą rasową fashionistkę!
Koloryzacje sombre & ombre nie wychodzą z mody, a kreatywność fryzjerów nie zna granic. Styliści prześcigają się w promowaniu swoich wizji, w unowocześnianiu tych technik, wyznaczają nowe trendy.

Jaki jest przepis Akademii B&K na Sombre / Ombre? – Sprawdźcie sami – poznajcie cztery topowe techniki koloryzacji.

Jeżeli zależy Ci na Twoim rozwoju i podniesieniu swoich kwalifikacji oraz chcesz jak najefektywniej wykorzystać swój czas i mądrze zainwestować w swoją przyszłość to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie stworzone jest z myślą o doświadczonych fryzjerach, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zainspirować się najnowszymi trendami.

2 dni (1 dzień = pokaz + warsztaty na główkach, 2 dzień = praca na modelkach)

Zadzwoń pod numer: 600 892 736

Podniesienie kwalifikacji oraz poznanie technik topowych koloryzacji sombe/ombre. Po ukończonym kursie uzyskasz certyfikat, który potwierdzi zdobyte umiejętności i materiały szkoleniowe, dzięki którym będziesz mógł/mogła utrwalić wiedzę.

*Edukator zależny jest od terminu

Akademia zapewnia Ci główkę treningową na czas trwania szkolenia oraz modelki. Klientki są selekcjonowana w taki sposób, by koloryzacja była zgodna z tematyką zajęć i by można stworzyć intrygujące oblicza koloryzacji sombre/ombre. Ponadto możesz liczyć na materiały szkoleniowe, które pomogą Ci usystematyzować zdobytą wiedzę.
Po odbytym kursie Twoje umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem, którym będziesz się mógł pochwalić zarówno wśród klientów, jak i wśród pracodawców.

Pamiętaj o suszarce, prostownicy, szczotce do modelowania, płaskiej szczotce, grzebieniu i klipsach*

Potrzebujesz nowego sprzętu? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz znaleźć wiele profesjonalnych narzędzi i kosmetyków w atrakcyjnej cenie. To nie ściema! Sprawdź

Akademia Szkoleniowa Berendowicz & Kublin, Katowice, ul. Plebiscytowa 14/7

Informacje o szkoleniu i zapisy:
tel.: (32) 206 48 70 w.202 lub (+48) 600 892 736
e-mail: szkolenia@berendowicz-kublin.pl

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont