Exclusive

Poznaj światowe trendy – 3 techniki strzyżeń i stylizacji, które zainspirowały dyrektorów artystycznych do stworzenia kolekcji Akademii B&K. Szkolenie Exclusive – szkolimy Najlepszych!

Szkolenia Exclusive, to nauka technik strzyżeń z kolekcji Akademii B&K wykonywanych na główkach treningowych. W trakcie praktycznych warsztatów, uczestnicy wzbogacają swoją dotychczasową wiedzę i konsultują wykonywane ćwiczenia. Otrzymują także wsparcie w postaci mentoringu przez wykwalifikowaną kadrę Akademii B&K. Szkolenie rozwija dotychczasowe zdolności oraz wiedzę fryzjerów.

Szkolenie stworzone jest z myślą o doświadczonych fryzjerach, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zainspirować się do twórczej pracy.

1 dzień (6 godzin)

Zadzwoń pod numer: 600 892 736

Zyskujesz już na starcie! Wszystkie kolekcje Akademii B&K opierają się o uniwersalne techniki strzyżeń i stylizacji. Stanowią one zarówno wyraz artystyczny, zachęcają i inspirują do twórczej pracy, jak i  metodę do kreowania wizerunku wymagającej klienteli w Twoim salonie.

Szkolenie prowadzone jest przez jednego z dyrektorów artystycznych lub edukatorów. Team Akademii Berendowicz & Kublin dwa razy do roku przygotowuje autorskie kolekcje fryzur w oparciu o światowe trendy.

Akademia zapewnia Ci główkę treningową na czas trwania szkolenia, ponadto możesz liczyć na materiały szkoleniowe, które pomogą Ci usystematyzować zdobytą wiedzę. Po odbytym kursie Twoje umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem, którym będziesz się mógł pochwalić zarówno wśród klientów, jak i wśród pracodawców.

Pamiętaj o: nożyczkach, degażówkach, suszarce, prostownicy, maszynce do strzyżenia męskiego, szczotce do modelowania, grzebieniu, klipsach*

Potrzebujesz nowego sprzętu? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz znaleźć wiele profesjonalnych narzędzi i kosmetyków w atrakcyjnej cenie. To nie ściema! Sprawdź

Akademia Szkoleniowa Berendowicz & Kublin, Katowice, ul. Plebiscytowa 14/7

Informacje o szkoleniu i zapisy:
tel.: (32) 206 48 70 w.202 lub (+48) 600 892 736
e-mail: szkolenia@berendowicz-kublin.pl

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont