Zima zawitała do nas na całego, a wraz z nią rozpoczął się sezon na czapki! Większość z nas ma w tym czasie problem z elektryzującymi się a zarazem przyklapniętymi włosami. Co zrobić żeby po zdjęciu nakrycia głowy nasze włosy wyglądały ładnie!? Przede wszystkim pamiętajmy o odpowiedniej pielęgnacji włosów zimą. Niezależnie od tego czy nosimy czapkę czy nie, nasze włosy są narażone na niskie temperatury, co powoduje że tracą one ochronną warstwę tłuszczu i są bardziej podatne na uszkodzenia. Nasze włosy są zdecydowanie słabsze i mogą nadmiernie wypadać. W tym okresie zaopatrzcie się w dobrą maskę do włosów która nawilży  i wzmocni cebulki włosów. Dobrym rozwiązaniem będą też odżywki z zimowych serii które zawierają składniki antystatyczne.

A co z fryzurą? Jaką wybrać żeby doskonale wyglądała w towarzystwie czapki?  Najprostszym, ale też najefektowniejszym rozwiązaniem będą włosy rozpuszczone, lekko pofalowane lub skręcone będą prezentowały się najlepiej. Dobrym rozwiązaniem są również niskie kucyki oraz warkocze. Dla dziewczyn z krótkimi włosami i grzywkami, polecamy odkryć część włosów tak żeby delikatnie wystawały spod czapki. Ożywi to na pewno każdą zimowa stylizację.

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont