Fryzjerstwo w mistrzowskim wydaniu

Pasja. Kreatywność. Zaangażowanie. Profesjonalizm. Te cechy łączą opolski zespół Akademii Berendowicz&Kublin. Siedmiu doskonałych fryzjerów o siedmiu różnych charakterach tworzy mieszankę, która co rusz wybucha feerią barw i stylizacji, pracując na ogólnopolską renomę Akademii Berendowicz&Kublin. Nasz opolski team zasilają dwie wykwalifikowane kosmetyczki, co umożliwia naszym Klientom skorzystanie z wielu usług pielęgnacyjnych w jednym miejscu, w przyjaznej atmosferze, pod opieką profesjonalistów.

Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i najwyższa jakość świadczonych usług – to wszystko zapewniamy Klientom w opolskim salonie Akademii Berendowicz&Kublin. Nasz wykwalifikowany zespół fryzjerów-stylistów oraz kosmetologów zadba o indywidualne podejście do nawet najbardziej wymagającego Klienta, zapewni komfort i zaoferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii, dobrane specjalnie do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont