Zacznij czerpać maksimum korzyści i zacznij zarabiać jako Partner Akademii Berendowicz&Kublin. Pragnąc spełnić oczekiwania i wyjść naprzeciw potrzebom współpracujących z nami salonów fryzjerskich, stworzyliśmy ofertę partnerską, a w jej ramach dwie opcje współpracy o różnym zakresie. Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich salonach fryzjerskich, które chciałyby nawiązać stałą współpracę z Akademią Berendowicz&Kublin. Poznaj korzyści płynące z naszej oferty partnerskiej:

Korzyści

Roczny dostęp do filmów szkoleniowych online na platformie step4hair.com (złoty abonament)
Wizytówka Partnera na stronie internetowej Akademii B&K
Rabat -30% na dodatkowe szkolenia stacjonarne w Akademii B&K
Tabliczka informująca o partnerstwie
Oferty specjalne dotyczące produktów i sprzętu fryzjerskiego różnych marek fryzjerskich
Możliwość zamówienia plakatów z najnowszymi kolekcjami fryzur Akademii B&K (opcja dodatkowo płatna)
Możliwość uczestnictwa w prestiżowych imprezach obsługiwanych przez Akademię B&K, m.in.: Festiwal w Opolu, Elite Model Look, Fashion Week Poland.
Możliwość posługiwania się logotypem Akademii B&K w akcjach marketingowych (projekty reklamowe wymagają akceptacji Akademii B&K)
Możliwość weryfikacji posiadanych umiejętności pracownika przez Akademię B&K
Roczny okres zawarcia umowy

Opłata miesięczna = 350 zł lub 500zł

Abonament: 350, 500 złotych. Możliwość wykorzystania zapłaconego przez Salon partnerski wynagrodzenia, na szkolenia znajdujące się w ofercie Akademii B&K w okresie rozliczeniowym wynoszącym 15 miesięcy liczonych od dnia podpisania niniejszej umowy oraz skorzystania z dodatkowego rabatu wynoszącego 30% od cennika-standardowych cen szkoleń. Partner może również wykorzystać zebraną kwotę na wybrany sprzęt ze sklepu https://sklep.berendowicz-kublin.pl/ w promocyjnych cenach.

Partnerstwo – to się opłaca! Jako Partner Akademii B&K zyskujesz dodatkowe dni szkoleniowe i atrakcyjne rabaty! Dowiedz się więcej i zostań Partnerem Akademii B&K!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z opiekun salonów partnerskich:

tel.: 500895412

e-mail: biuro@berendowicz-kublin.pl

 

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont