Akademia B & K to jeden z najważniejszych punktów na polskiej mapie fryzjerstwa. Renomę i silną pozycję zapewniła jej nie tylko Akademia Szkoleniowa, ale także sieć salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. To wszystko sprawiło, że o Akademii zaczęło być głośno. Nie uszło to uwadze mediów, które zainteresowały się jej fenomenem. Gościliśmy już w: Teleexpressie, Wydarzeniach Polsatu, Dzień Dobry TVN, TV4, TV Opole czy w Antyradiu i RMF FM.

Talent i pasja to dary, którymi cieszą się tylko nieliczni. Beata Berendowicz i Sławek Kublin akurat mają to szczęście i zaliczają się do tego wyjątkowego grona. Niejednokrotnie podzielili się już swoim talentem i pasją przy okazji wielu imprez medialnych.

Współpraca z marką Schwarzkopf Professional

Dewizą Schwarzkopf Professional jest budowanie długofalowych i szczerych relacji z klientami oraz pomaganie im w rozwijaniu biznesu. Schwarzkopf Professional chce INSPIROWAĆ swoich partnerów. Dąży do innowacyjnych rozwiązań i jednocześnie zawsze jest gotowy wyciągnąć pomocną dłoń. Praca z grupą ponad 160 tys. salonów na całym świecie to doświadczenie różnych kultur, bezcenne źródło inspiracji, które wciąż ewoluują. To napęd dla ciągłego rozwoju. Doświadczenie Schwarzkopf uwidacznia się w nieszablonowym podejściu do klienta i wybitnych produktach.

Umiejętności i wiedza w połączeniu z właściwym nastawieniem są podstawowymi cechami wybitnych fryzjerów. To one sprawiają, że są mistrzami w kreatywnych strzyżeniach, koloryzacjach, upięciach i stylizacjach, które oferują wciąż coraz bardziej wymagającej i świadomej zmieniających się trendów klienteli.

Profesjonalne partnerstwo jest podstawą filozofii Schwarzkopf Professional. Dlatego też największe ikony fryzjerstwa, jak Akademia Berendowicz & Kublin, decydują się wspólnie tę filozofię realizować.

Beata Berendowicz i Sławek Kublin w 2012 i 2013 r. byli ambasadorami nowej linii ProSalon produktów do profesjonalnej stylizacji włosów firmy Bosch.

Beata i Sławek są otwarci na współpracę także z innymi artystami. W 2010 r. współpracowali ze słynną polską projektantką mody Evą Minge.

Miss Polonia elite Fashionphilosophy Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Schwarzkopf Professional InStyle Takara Belmont